Mercedes-Benz C-class viti 2000, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

C KLAS 203; ; MOTORR EVO 220 CDI; ; AUTOMAT; ; ME DOGANE GATI PER TARGA; ; ARDHUR NGA GJERMANIA SHUM E PASTER; ; CMIMI 3800 EURO PAK I DISKUTUSHEM; ; LEXO MIRE JO NDERRIM; ; 0699390559 Kavajë
te gjitha shebimet e bera, per cdo pro. Kavajë
Shitet Mercedes Benz E220CDI EVO i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!213.000KM Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruis. Kavajë
Shitet Mercedes A180CDI Avantgarde Viti 2006 Taksa kolaudim siguracion te paguara deri vitin tjeter!166 Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Troni. Kavajë
SHITET - OKAZION!; E KLAS; MOTORR 220; VITI 2004; ELEGANCE; ME DOGANE; GOMA 90% ( Mishelin ); MOTORR TE ZI; KM 221350. ( ME CERTIFIKATE SHERBIMES) ARDHUR NGA GJERMANI; SUPER GJENDJE Kavajë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet mercedes C220CDI model 202 i sapotarguar me cdo gje te paguar per 1 vit deri ne gusht 2018 tapiceri ngjyre gri shum e paster disqe alumini origjinal goma 80% makina eshte me kambio automatike dhe tip-tronic pilot automatik esp sistem antirreshkitjes kasetofon me cd player dhe usb makina eshte e vitit 2000 ne libreze ne gjendje perfekte!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.