Ford Galaxy viti 2003, E zezë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 1.6 diesel E sapo ardhur me dogane te paguar! Viti 2010, 168 Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Pasqyra me palosje elektrike Kondicioner (funsksiona) isqe alumin. Kavajë
Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjin. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper te. E gacme per cdo llo. Kavajë
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
E shitur
Modeli: Galaxy 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI 6 + 1 marshe e sapoardhur me dogane te paguar e sapo targuar me cdo gje te paguar per nje vit 7 vendeshe sendile me ngrohje tapiceri shum e paster goma 80% te gjitha sendilet jane te cmontueshme lehtesisht (pa vida) vaj filtra te sapo nderrua; Telefonata serioze jo per shuarje kureshtjeje!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.