Ford Focus viti 2001, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 1.6 diesel E sapo ardhur me dogane te paguar! Viti 2010, 168 Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Pasqyra me palosje elektrike Kondicioner (funsksiona) isqe alumin. Kavajë
Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjin. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper te. E gacme per cdo llo. Kavajë
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet ford focus 1.6 benzine i sapotarguar me cdo gje te paguar per nje vit vaj filtra kit rrip faze te nderruara para 2 mije km me kondicioner funksional abs antifurt 6 airbag kasetofon origjinale cd player dhe komanda ne timon 4xhama elektrik et. ne gjendje perfekte;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.