Toyota Yaris viti 2001, Blu, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris 1.1 benzine, ne gjendje shum te mi. 4 dyer kamio manua. Letra te paguara deri ne korr. Kavajë
Toyota yaris 1.4 naft 2007 me dogan te paguar e pa perdorur ne shqipri ne gjendje shum te m. Gjithcka funksionale, shum e paster goma 80% e gacme per targ Kavajë
Shitet Toyota Auris 1.4 D-4D diesel Modeli i ri e sapo ardhur me dogane te paguar!142Mije KM!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic (me 6 marsh) Si dhe kambio F1 ne timon Navigator. Kavajë
Shitet Toyota Yaris 1.5 benzine e sapo targuar me dokumenta te paguara per 1 vit! 168Mije KM Origjinale!Pa acMUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO BEUFaleminderit Kavajë
Shitet Toyota Yaris Echo amerikane e sapo targuar me letra te paguara per 1 Vit 1.5 benzine kambio Automatike (me va) iti i makines dhjetore 2005! 155Mije KM origjinale Makina disponon kondicione. Kavajë
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet toyota yaris 1.0 benzine e sapotarguar me cdo gje te paguar per 1 vit ne gjendje shum te mire me kondicioner abs 6airbag antifurt me pult vetem 94 mije km!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.