Ford S-MAX viti 2008, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 1.6 diesel E sapo ardhur me dogane te paguar! Viti 2010, 168 Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Pasqyra me palosje elektrike Kondicioner (funsksiona) isqe alumin. Kavajë
Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjin. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper te. E gacme per cdo llo. Kavajë
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
E shitur
Modeli: S-MAX 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Ford S-MAX 2.0 disel e sapoardhur me dogane te paguar viti dhjetor 2007 7 vendeshe sendilet e pasme lehtesisht te paloseshme Kambio manuale me 6 + 1 marshe clima tronic bi zona pilot automatik (cruise control) sensore parkimi origjinal para-mbrapa xhama te zinj origjinal fabrike drita me vete poziocionim dhe sensore nate sensore shiu bord compiuter 4 xhama elektrik pasqyra antiverbuese dhe elektrike me ngrohje kasetofon origjinal cd player mp3 dhe bagazhier antinebia antifurt origjinal me alarm fabrike disqe alumini origjinal FORD et. makina eshte ne gjendje te shkelqye. mundesi nderrimi me nderrim ka cmim tjeter!; Telefonata serioze jo per shuarje kureshtjeje!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.