BMW X5 viti 2008, Gri, 4999km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfek. sapo ardh. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jas. mundsi ndrri. makina pose. tapiceri mershin ekran te madh kamera parki. sensor parki. goma misheli. Kavajë
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
E shitur
Modeli: X5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 4999 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; BMW X5 eshte vjedhur ngolem ata qe kan informata nga BMW X5 let lajmrohet ne nr + 37744132245;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.