BMW X3 viti 2015, E bardhë, 48508km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
E shitur
Modeli: X3 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 48508 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Pers. Shitet BMW X3 2000 D 190cv - 140kw version x line cambio automatico full optional me 40.000 k.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.