BMW Seria 5 viti 2004, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

letrat sa jan paguar behet 100%Gaz 6 + 1 marsha makina esht shum e paster super gjenjde Kavajë
Makina eshte ne gjendje perfek. sapo ardh. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jas. mundsi ndrri. makina pose. tapiceri mershin ekran te madh kamera parki. sensor parki. goma misheli. Kavajë
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes bmw 530 look m orgjinale goma e disqe te reja 100% xhama te zinj km origjinale sherbimet e bera te gjaitha ne itali makina esht ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike dhe motorrike e sapo ardhur pa dogan cmimi i diskutushem e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.