BMW Seria 3 viti 2004, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

letrat sa jan paguar behet 100%Gaz 6 + 1 marsha makina esht shum e paster super gjenjde Kavajë
Makina eshte ne gjendje perfek. sapo ardh. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jas. mundsi ndrri. makina pose. tapiceri mershin ekran te madh kamera parki. sensor parki. goma misheli. Kavajë
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
E shitur
Modeli: Seria 3 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes bmw 320 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, shume e shpejt si makine komsumi 6liter per 100 km e gatshme per cdo lloj prove letrat te paguara deri korrik 2018 cmimi pak i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.