Audi A3 viti 2001, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekt. sapo ardhu. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jash. mundsi ndrrim. Kavajë
Audi Q7 ne gjendje shume te mir, 3.0, viti 2006 Kavajë
Audi a4 2.4 benzin gaz makina esht ne gjendje shum te mire si motorr kamio dhe nga jash. me marshe n timon perde origjinale dhe shum opsione tjera Kavajë
Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000, makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje dhe eshte shume e shpejte me sistem frenimi me ajr. mundesi nderrimi Kavajë
Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Ga. Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon antifurt origjinal me alarm Navigator satelitor tapicer. Kavajë
E shitur
Modeli: A3 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina esht ne gjendje te mir 2300ero;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.