BMW X5 viti 2009, E gjelbër, 204500km

Njoftime të tjera të ngjashme

START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
8 400€
Shtuar: 7 janar 2021, numri: 113778
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 204500 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Makina eshte ne gjendje perfekt. sapo ardhu. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jash. mundsi ndrrim. makina posed. tapiceri mershin ekran te madh kamera parkim. sensor parkim. goma mishelin 80.perqin. FULL FULL PER KATEGORIN ESA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.