BMW Seria 3 viti 2008, Gri, 1.6L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfek. sapo ardh. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jas. mundsi ndrri. makina pose. tapiceri mershin ekran te madh kamera parki. sensor parki. goma misheli. Kavajë
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
3 600€
Shtuar: 12 maj 2021, numri: 114042
Modeli: Seria 3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
letrat sa jan paguar behet 100%Gaz 6+1 marsha makina esht shum e paster super gjenjde

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.