BMW Seria 1 viti 2007, Kafe, 2.0L, 194000km

Njoftime të ngjashme

E sapoardhur me dogan te paguar; ; Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic + /); Butona tek timoni; ; Pilot automatik; ; Makina ka 3 opsione (ECO pro, Comfort, Spor); Start/Stop (ndezje/fikj); Siste. Kavajë
letrat sa jan paguar behet 100%Gaz 6 + 1 marsha makina esht shum e paster super gjenjde Kavajë
E shitur
Modeli: Seria 1 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 194000 km
Ngjyra: Kafe 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale bi zona (funksionale) kasetofon me CD player MP3 komanda ne timon sensore drite sensore shiu pilot automatik (cruise control) ABS ESP (sistem antirreshkitjes) disqe alumini origjinal BMW 2 celesa origjinal etj makina eshte ne gjendje te perkryer!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.