Audi A3 viti 2006, E zezë, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi Q7 ne gjendje shume te mir, 3.0, viti 2006 Kavajë
Audi a4 2.4 benzin gaz makina esht ne gjendje shum te mire si motorr kamio dhe nga jash. me marshe n timon perde origjinale dhe shum opsione tjera Kavajë
Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000, makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje dhe eshte shume e shpejte me sistem frenimi me ajr. mundesi nderrimi Kavajë
Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Ga. Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon antifurt origjinal me alarm Navigator satelitor tapicer. Kavajë
Okazion shitet audi ne gjendje super tapiceria marshin i kuq ne gjendje super 4 goma te reja me dogan te paguar per me teper tel Kavajë
3 900€
Shtuar: 3 nëntor 2020, numri: 113609
Modeli: A3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte ne gjendje perfekte.sapo ardhur.me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jasht.mundsi ndrrimi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.