Njoftimet Premium

Shitja e Isuzu në Shqipëri

Isuzu pick-up ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xheneri. Super 4x4! Auto Fier Auto Treg Fier Shitje e Transport automjetesh Sheq i madh Fier; 0693307777; sulejmanadis@yah. com; Isuzu Fier
E shitur
Shitet isuzi ne gjengje shume te mi. Shitet per arsye mos pordori. Tiranë
E shitur
Shit. Nderrohet; . Opel Isuzu ne gjendje te shkelqyer karta te sa po prera goma te reja fajra filtra te nderruara ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike shum e mirmbajtu. 'per teren. Korçë
E shitur
shitet motorr i kompletuar/kambio bashk me gjith agregatet e tjere isuzu 2005 shitet per arsye se makina esht botuar dhe dal jasht perdorimi motorri ka 90 mij km 800 pak i diskutushem Tiranë
E shitur
Shtet autobuz; Modeli: isuzu; Vit prodhimi: 2005; Kushtet teknike perfekte i sapo ardhur n shqiperi m dogan t prer Berat
E shitur
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro i diskutueshem 0698980578 Durrës
E shitur
ISUZU VAUXHALL timon anglez; VITI 2000; MOTORR 2500; SHUME EKONOMIKE; DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2019; GOMA TE REJA; . 197.224; CMIMI I DISKUTUESHEM, MUNDESI NDERRIMI; Te. 0684551111 &. Vlorë
E shitur
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro imakina eshtee ne gjendje pune Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir shitet per arsye mos per Dori mi Vlorë
E shitur
Kemi per te shitur nje kamjon tip saviam 3 tonsh pa letra veq mr dogan mund te na kontaktoni ne ket numer 0699223125 Shkodër
E shitur
Gjendja e makines shum e m. 4x4 punon shum m. Konsumi 7.5 litra ne 100. Me letra te rregull. e gatshme per cdo lloj prove Shkodër
E shitur
Izuzu Trooper, viti 1992, ngjyra e kuqe, targa shqipetare, me 190 000 kilometra, vendndodhja Pogradec, me letra deri ne nentor 2017, punon 4x4, ne gjendje shum te mire, shitet per arsy. Pogradec
E shitur
Kondicjon. airb. 4x4; pasqy. Elektrike disqe alumin; Motori 2.9 ne gjendje shum t mire; Me letra t paguara deri n korik; ; Cmimi i diskutshem Tiranë
E shitur
Isuzu D-Max, Viti 2006, kambio Automati. Ne gjendje shume te mi. Cmimi i negociushe Tiranë
E shitur
Shitet isuzu viti 2004, kambio autom. Motorr 3.000 cc v6, lekure e zez brenda, ne gjendje shum te mire teknike dhe gjenerike ka bere vetem 30 mij km ne shqiperi, e perdorur vetem nga nj. Tiranë
E shitur

Shitja e Isuzu në qytete të tjera