Njoftimet Premium

Shitja e Infiniti në Shqipëri

Shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO TESTAT PISTONA BJELLA VITI 5 BOBINA 2006 Tiranë
9 000€
SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA MUNDESI NDERRIMI Tiranë
8 550€
SHITET INIFINITY Q50, ME 112 000 KM, SUPER FULL, ME MOTOR 2.0 BENZINE, ME TE GJITHA OPSIONET QE DISPONON KY MODE. KM TE CERTIFIKUARA, MAKINA NDODHET NE DUBAI VJEN VETEM ME POROSI PER 30 DITE. Tiranë
E shitur
INFINITI FX35. Viti 2008 Motorr 3.5 Benzin-G. Makina eshte ne gjendje shum te mi. Te gjitha sherbimet e sapo be. Kandele Bobina Vaj Filtra Bateri te. Impiant Gazi Brc shum econom. Durrës
E shitur
Shes makin infinit fx 35 makina esht benzin me motorr 3500cc ka 286 kuaj fuqi 44 makina esht shum e shpejt viti prodhimit 2006 makina esht full opshen serdiljet lekur me sistem ngrohje plu. Tiranë
E shitur
Shitet Infiniti M35 super full, viti 2006, motorr 3.5 Gaz - Benzin, i shenuar ne leje qarkullimi, impianti i gazit eshte akoma brenda garanc. Makina eshte super full, disponon: kambio automat. Fier
E shitur
Iveco; Nafte; Vit prodhimi: 1997; Shitet ose nderrohet me cdo lloj foristrade me letra toyota ose mitsubish Tiranë
E shitur
Infiniti Fx viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Benzin - Gaz me dogane te paguar Tiranë
E shitur
Shitet kamioncine iveko 5 m3 karroceri. Makina esht ne gjendie shume te mir. ka nje konsum teper te voge. Makina shitet per arsye te mos perdorimi. Kush eshte i interesuar te kontaktoje n. Elbasan
E shitur
Esht akull i ri e shes per arsye mospordorimi; Okazion cmimi i diskutueshem Vlorë
E shitur
Shitet makina 3 vjet e perdorur me 65 milje Nga new yor. esht n gjendje shum t mi Durrës
E shitur
Infiniti F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Durrës
E shitur
Makine infinite American shum pak e prdorur dhe ne gjendje shume te mire makina posedon te gjitha dokumentet e nevojshme, xhama te zinj, dhe shum e shum opsione qe e bejn nje makin te veant. Tiranë
E shitur
Infiniti FX454.5 Benzin + Gaz Sekuencial (LOVATO) i sapo vendosur me 2 vjet garanci i shkruar edhe ne leje qarkullim. Ngjyra e bardh perl. Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekur. Durrës
E shitur
Infinity F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2004 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Fier
E shitur

Shitja e Infiniti në qytete të tjera