Njoftimet Premium

Shitja e Hyundai minivan / minibus në Shqipëri

Honday esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik. ne gjdo moment me ba prov per gjendjen e makines Lezhë
2 500€
Hyndai Matri viti 2009 1.5 nafte Ne gjendje shum te mire 113.000 km e sapoardhur nga italia me dogan te pagua Durrës
2 750€
hyundai matrix 2008. 1.5 naf. 190 mi. e bler me 0 k. akull e past. mundesi nderrimi Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te bera gati per prove nga ana ju. Cmimi 5000 i diskutushem N 0694610100 Fier
E shitur
Shitet kamioncina me te gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e prera deri ne 12/2018. Ne gjendje super te mire dhe cmimi i diskutueshem Durrës
E shitur
Shitet makin Hyndai matrix e sa po ardhur nga Gjermania me latra te paguara per 1 vit esht e gatshme per ta provuar cmimi i diskutueshem; Tel: 0672018230 Tiranë
E shitur
U SHIT!!!Hunday Matrix CRDI 1.5 NAFTE Tiranë
E shitur
Shitet makina benzin gas impianti I montuar ne itali me dokumenta te Sapo beta me gjendje super goma te reja c do the needful rregull Elbasan
E shitur
Shitet makina benzin gas enardhur nga italia implant I montuar ne itali shum ekonomike me gjendje shum te mir me dokumenta te sapoprera goma te Sapo vena Elbasan
E shitur
Shitet: Hyundai matrix 1.5 naf. Viti prodhimit 2003. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cfaredolloj pro. Dokumenta te paguara deri ne qershor 2018. Elbasan
E shitur
shitet hyundai h-100 motorr 250 viti 2000 143000km e sapo ardhur nga italia me dogan te pagua Elbasan
E shitur
Makina eshte me letra deri shtator 2018 makina eshte shum gjendje temir motorrike dhe xenerike me xdo lloj prove vaj filtra sapo undrruan shitet per arsye mos perdurimi Elbasan
E shitur
Shitet Hyundai H-1 suv 2004 makina eshte ne gjendje te shkelqyer si xhenerike dhe motorrike mund ta kontrolloni ne cdo serv. Me letra per 1 vit Lushnjë
E shitur
Shitet hondai 1.6 benzin + gaz ne leje qarkullimi te shenuar me gaz me letra te paguara impjanti sekuncjal makina osht me sherbime te bera ne gjendje shum te mir ekonomike kondiconer abs goma t. Durrës
E shitur
Shitet hyndai matrix 1.5 nafte shume ekonomike; Te gjitha sherbimet e ber; Rrypi i faze; Pompa e uji; Vaj + filtr; Gomat 90; Me dokumenta te rregullta deri ne tetor; Makina eshte shum emonomik. Tiranë
E shitur

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri. Historia e krijimit të kompanisë

Hyundai është një kompani prodhimi automobilësh koreanojugore me më shumë se gjysmë shekulli histori. Kjo është një nga prodhuesit më të mëdhenj të automjeteve aziatike, e cila sot zë një pozicion lider në tregun global të automobilëve. Hyundai prodhon modele buxhetore të automjeteve private dhe komerciale. Buxhetore, natyrisht, nuk do të thotë cilësi e ulët apo e dorës së dytë. Ashtu si çdo kompani, Hyundai ka për qëllim të ruajë emrin dhe të mos angazhohet në krijimin e makinave të dyshimta që të lidhen me të.

Edhe pse çmimi i automjeteve të kësaj marke nuk është i lartë, cilësia e performancës është gjithmonë në një nivel mjaft të mirë. Këto automjete e kanë treguar veten e tyre si mjete të shkëlqyera transporti brenda qytetit. Ato në mënyrë shumë organike, përshtaten me peizazhin e xhunglave të gurta, duken dinamike dhe elegante. Prodhuesit u morën jo vetëm me pjesën e jashtme të makinës, por, gjithashtu, u kujdesën seriozisht për "mbushjen" e saj.

Hyundai është në gjendje t’i shërbejë pronarit për një kohë të gjatë pa riparime të mëdha, duke bërë vetëm zëvendësimin e materialeve të konsumit. Nëse ju nuk e dëmtoni këtë makinë në rrugë të pashtruara, jokomode, ajo do të shfaqë vetëm anët pozitive të saj. Në shumë vende të botës pikërisht marka Hyundai zuri vendin e parë në mesin e automjeteve për klasën e mesme, përsa u përket shitjeve për vitin e kaluar.

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri

Për shoferët që nuk duan të shkatërrojnë nervat e tyre në kushtet e pakalueshmërisë së plotë, makina Hyundai do të përshtatet në mënyrë të përkryer. Me të gjithë cilësitë e saj, kjo makinë është e sigurt, ergonomike, e rehatshme dhe elegante. Konceptuesit janë përpjekur për secilin model. Të gjitha ato dallohen nga kthesat e bukura dhe linjat e qeta të karrocerisë, që i bëjnë makinat Hyundai të dallueshme mes makinave të tjera.

Përveç përparësive të jashtme, komponenti i brendshëm i makinës, gjithashtu nuk ka të sharë. Ajo përputhet në mënyrë të përkryer me timonin, ka konsum të ulët të karburantit dhe boshllëk të lartë nga toka. Cilësi të tilla janë më shumë se të mjaftueshme për makinat në qytet, të cilat nuk kanë nevojë të vendosin rekorde botërore për shpejtësinë dhe durimin. Banorët e qytetit do të duhet të shijojnë kompaktësinë e makinës: nuk duhet ta vrasin trurin ku ta parkojnë atë. Automjetet Hyundai janë paraqitur në site-in tonë në nivele dhe modele të ndryshme. Shihni të gjitha ofertat dhe zgjidhni alternativën më ideale për veten tuaj. Nëse doni, krahasoni disa makina të ndryshme, për të pasur një koncept të modeleve që ky prodhues nxjerr në treg.

Shitja e makinave të përdorura Hyundai në Shqipëri

Për shkak të kostos së tij, në tregun e automobilave, makinat Hyundai janë shumë të zakonshme, nuk duhet të lindin aspak probleme me blerjen ose shitjen. Gjithashtu nuk do të ketë mungesa në materiale konsumi, pjesë këmbimi. Ky nuk është tipi i makinës, ku për të gjetur detalet e së cilës ju duhet të prisni me muaj, ndërkohë që makina qëndron duke pritur në garazh.

Me shërbim më të mirë, trajtim të kujdesshëm dhe diagnostikim të rregullt, makina do të zgjasë më shumë se një vit. Gjëja kryesore është të mos presësh nga ajo bëma të mëdha dhe të mos përpiqesh të fitosh të pamundurën. Vlerësoni me maturi aftësitë e mikut tuaj të hekurt dhe pastaj do të mundni ta ngisni atë për një kohë shumë të gjatë.

Shoferët që kanë blerë Hyundai të përdorura, kanë vënë re se ato janë shumë të denja, pavarësisht kilometrazhit të tyre të lartë. Makinat Hyundai janë blerë shpesh për të punuar si taksi. Kjo edhe një herë thekson thjeshtësinë, lehtësinë e mirëmbajtjes dhe sigurinë e lartë. Kjo është një makinë e vërtetë, e bërë mirë, me një ecje të qetë, e cila i justifikon të gjitha paratë e investuara për të.

Shitja e Hyundai në qytete të tjera