Njoftimet Premium

Shitja e Hyundai në Shqipëri

Hyundai Santa Fe 4x4; ; Viti 2007; ; Automatike; ; 2.2 nafte; ; Konsumi 6 lit/100 km jashte qytetit; ; 7.3 lit/100 km i kombinuar; ; Euro 4; ; Komanda ne timon; ; Xhama te zinj origjinal; ; Navigator; ; Bluetooth - C. Vlorë
6 500€
I diskutueshëm
Elantra 2012; ; Sedilje me grohje t 4; ; Timon elektrik; ; Pilot automatik; ; Pasqyra elektrike me ngrohje,; ; Baxho elektrik; ; Aux, bluetooth, usb 6 altoporlante; ; Disqe 16; ; Makina fik dritat dhe mbyllet pa. Korçë
1€
+ 971555523662; ; + 971551872824; ; 2.0L 4X2 POWER OPTIONS AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO ALL OVER THE WORLD Tiranë
21 000€
hyundai tucson 2007; ; automat; ; nafte; ; dokumenta per 2 vjet; ; 4x4; ; super makin per cdo lloj terren; ; e shes arsye ekonomike; ; 0699790313 Tiranë
4 000€
HYBRID SONATA 2021 NEW ADDITION WITH LATEST OPTIONS; ; ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE RAS AL KHOR UA; ; WE ESELL/EXPORT TO ALL OVER THE WORLD; ; CONTACT US; ; + 971551872824. Tiranë
25 200€
CLIMA 2 ZONALE; ; 4x4 ME AKTIVIZIM; ; ABS; ; ESP; ; SRS; ; SENSOR SHIU; ; SENSOR DRITE; ; DRITA AUTOMATIKE; ; FENER ANTIMJEGULL; ; KOMPJUTER BORDI; ; AUTO PILOT; ; AUDIO, CD, DVD, USB; ; BORD TUCH SCREAN; ; NAVIGATO. Tiranë
5 700€
Sherbimet te kryera po tek Hyundai me liber historiku CARFAX dhe fatur. Nje prona. Makina eshte full ne opsione dhe esht e disponueshme per cdo test driv; ; Sitestem radio me ekran 8'' supor. Fier
14 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
6 500€
Honday esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik. ne gjdo moment me ba prov per gjendjen e makines Lezhë
2 500€
Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sapovendosur Lova. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj pro. Kilometra real. Tiranë
5 500€
Makina esht ne gjendje super ska nevoj per asgje impjanti i sapo vendosur te shenuar ne leje te qarkullimit me letra te sapo prera me kilometra te saj 104 000 salloni meshin Fier
3 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per as nje lloje sherbimi Lezhë
3 700€
SHIT. Makina eshte ne super gjendje, 1 vit e perdorur ne shqiperi e ardhur nga zvicr; Dokumenta te paguara deri ne korrik 2020; Vit prodhimi 2008; nafte 2.2 4x4; kilometra 189.000; kambi. Tiranë
7 000€
Viti i prodhimit: 2012; Ngjyra: Gri; Karburanti: 1.6 Gaz LPG (Efabrikuar, punon vetem me Ga) Kambio: Automatike; Kilometra: 67.000 KM; ; Letrat e paguara deri ne Qershor 2020; Per me shum. Tiranë
4 500€
Hyundai Terracan Automat, 2.9 nafte 4x4; Letrat i ka per nje vite, makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbi. Mundesi nderrimi Fier
4 400€

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri. Historia e krijimit të kompanisë

Hyundai është një kompani prodhimi automobilësh koreanojugore me më shumë se gjysmë shekulli histori. Kjo është një nga prodhuesit më të mëdhenj të automjeteve aziatike, e cila sot zë një pozicion lider në tregun global të automobilëve. Hyundai prodhon modele buxhetore të automjeteve private dhe komerciale. Buxhetore, natyrisht, nuk do të thotë cilësi e ulët apo e dorës së dytë. Ashtu si çdo kompani, Hyundai ka për qëllim të ruajë emrin dhe të mos angazhohet në krijimin e makinave të dyshimta që të lidhen me të.

Edhe pse çmimi i automjeteve të kësaj marke nuk është i lartë, cilësia e performancës është gjithmonë në një nivel mjaft të mirë. Këto automjete e kanë treguar veten e tyre si mjete të shkëlqyera transporti brenda qytetit. Ato në mënyrë shumë organike, përshtaten me peizazhin e xhunglave të gurta, duken dinamike dhe elegante. Prodhuesit u morën jo vetëm me pjesën e jashtme të makinës, por, gjithashtu, u kujdesën seriozisht për "mbushjen" e saj.

Hyundai është në gjendje t’i shërbejë pronarit për një kohë të gjatë pa riparime të mëdha, duke bërë vetëm zëvendësimin e materialeve të konsumit. Nëse ju nuk e dëmtoni këtë makinë në rrugë të pashtruara, jokomode, ajo do të shfaqë vetëm anët pozitive të saj. Në shumë vende të botës pikërisht marka Hyundai zuri vendin e parë në mesin e automjeteve për klasën e mesme, përsa u përket shitjeve për vitin e kaluar.

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri

Për shoferët që nuk duan të shkatërrojnë nervat e tyre në kushtet e pakalueshmërisë së plotë, makina Hyundai do të përshtatet në mënyrë të përkryer. Me të gjithë cilësitë e saj, kjo makinë është e sigurt, ergonomike, e rehatshme dhe elegante. Konceptuesit janë përpjekur për secilin model. Të gjitha ato dallohen nga kthesat e bukura dhe linjat e qeta të karrocerisë, që i bëjnë makinat Hyundai të dallueshme mes makinave të tjera.

Përveç përparësive të jashtme, komponenti i brendshëm i makinës, gjithashtu nuk ka të sharë. Ajo përputhet në mënyrë të përkryer me timonin, ka konsum të ulët të karburantit dhe boshllëk të lartë nga toka. Cilësi të tilla janë më shumë se të mjaftueshme për makinat në qytet, të cilat nuk kanë nevojë të vendosin rekorde botërore për shpejtësinë dhe durimin. Banorët e qytetit do të duhet të shijojnë kompaktësinë e makinës: nuk duhet ta vrasin trurin ku ta parkojnë atë. Automjetet Hyundai janë paraqitur në site-in tonë në nivele dhe modele të ndryshme. Shihni të gjitha ofertat dhe zgjidhni alternativën më ideale për veten tuaj. Nëse doni, krahasoni disa makina të ndryshme, për të pasur një koncept të modeleve që ky prodhues nxjerr në treg.

Shitja e makinave të përdorura Hyundai në Shqipëri

Për shkak të kostos së tij, në tregun e automobilave, makinat Hyundai janë shumë të zakonshme, nuk duhet të lindin aspak probleme me blerjen ose shitjen. Gjithashtu nuk do të ketë mungesa në materiale konsumi, pjesë këmbimi. Ky nuk është tipi i makinës, ku për të gjetur detalet e së cilës ju duhet të prisni me muaj, ndërkohë që makina qëndron duke pritur në garazh.

Me shërbim më të mirë, trajtim të kujdesshëm dhe diagnostikim të rregullt, makina do të zgjasë më shumë se një vit. Gjëja kryesore është të mos presësh nga ajo bëma të mëdha dhe të mos përpiqesh të fitosh të pamundurën. Vlerësoni me maturi aftësitë e mikut tuaj të hekurt dhe pastaj do të mundni ta ngisni atë për një kohë shumë të gjatë.

Shoferët që kanë blerë Hyundai të përdorura, kanë vënë re se ato janë shumë të denja, pavarësisht kilometrazhit të tyre të lartë. Makinat Hyundai janë blerë shpesh për të punuar si taksi. Kjo edhe një herë thekson thjeshtësinë, lehtësinë e mirëmbajtjes dhe sigurinë e lartë. Kjo është një makinë e vërtetë, e bërë mirë, me një ecje të qetë, e cila i justifikon të gjitha paratë e investuara për të.

Shitja e Hyundai në qytete të tjera