Njoftimet Premium

Shitja e Hyundai në Shqipëri

OFROJME PER JU HYUNDAI TUCSON, FITUESEN E DISA CMIMEVE PRESTIGJOZE NE TREGUN EUROPIAN KANADEZ DHE AMERIKAN, SI MAKINA ME KOMODE E MOMENT. Tiranë
12 500€
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
6 500€
Honday esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik. ne gjdo moment me ba prov per gjendjen e makines Lezhë
2 500€
Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sapovendosur Lova. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj pro. Kilometra real. Tiranë
5 500€
Makina esht ne gjendje super ska nevoj per asgje impjanti i sapo vendosur te shenuar ne leje te qarkullimit me letra te sapo prera me kilometra te saj 104 000 salloni meshin Fier
3 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per as nje lloje sherbimi Lezhë
3 700€
SHIT. Makina eshte ne super gjendje, 1 vit e perdorur ne shqiperi e ardhur nga zvicr; Dokumenta te paguara deri ne korrik 2020; Vit prodhimi 2008; nafte 2.2 4x4; kilometra 189.000; kambi. Tiranë
7 000€
Viti i prodhimit: 2012; Ngjyra: Gri; Karburanti: 1.6 Gaz LPG (Efabrikuar, punon vetem me Ga) Kambio: Automatike; Kilometra: 67.000 KM; ; Letrat e paguara deri ne Qershor 2020; Per me shum. Tiranë
4 500€
Hyundai Terracan Automat, 2.9 nafte 4x4; Letrat i ka per nje vite, makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbi. Mundesi nderrimi Fier
4 400€
Makina eshte ne super gjendje, 8muaj e perdorur ne shqiperi e ardhur nga zvic. Vit prodhimi 2008, nafte 2.2 kilometra 185.000, kambio automatike, 5vende, Navi 2 usb, kamera parkimi, goma shume pa. Tiranë
1€
Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori. Pogradec
7 000€
I diskutueshëm
Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori. Pogradec
7 000€
Shes hyundai santa fe te vitit 2004, 2000 naft, 200 mij km, goma te reja te sapo vena, xhama te zinj origjinal, vaj filtra te sapo ndruar, ne super gjendje, mundesi ndrimi plus lek nga ana ju. Vt. Berat
1€
Makina ne gjendje perfekte me 84.000 km origjina; Dokumenta te sapopaguara per 1 v. Shum e vecant ne llojin e s. Makina eshte ekonomike me kamio manuale 2.2 nafte, me opsion 4x4 on-o. Tiranë
1€
I diskutueshëm
Makina ne gjendje perfekte me 80mi km origjina. Shum e vecant ne llojin e s. Makina eshte ekonomike me kamio manuale 2.2 nafte, me opsion 4x4 on-o. Disponon 2 pale disqe me goma te re. Tiranë
1€
I diskutueshëm
Hyundai santafe 2.0 naf. Kamio manua. 4*4. Ne gjendje shume te m. e ardhur nga gjermania; Me letra deri te pagura per nje vit; Sallon lekure gr. Klima dicita. Sedile me ngroh. Xhama te z. Tiranë
4 400€
HYUNDAI TUKSON 2.0 NAFTE CRDI; KAMIO AUTOMAT TRONI. SALLON LEKURE; KLIMA DICITALE XHAMA TE. DISQE ALUMIN. GOMA E REJ. NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET ME PJESE ORIGJINAL; E GATSHM. Tiranë
4 850€
Hyundai Ge. 1.5.Cr. Manual; Me dogane te paguar; Sherbime te sapo kryera; 1) Kit freksjon; 2) Vaj filtra; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 11/04/2007. Tiranë
3 500€
I diskutueshëm
Hyndai Matri viti 2009 1.5 nafte Ne gjendje shum te mire 113.000 km e sapoardhur nga italia me dogan te pagua Durrës
2 750€
shitet hyundai santa fe e sapoardhur me 188000 km origjina. goma te teja ne gjendje perfekte tapiceri be. ngrofje sendilje. pasqyra me palos. shum e past. cmimi 7200 euro pak i diskutueshem! Tiranë
7 200€
I diskutueshëm
Shitet Hyundai Santafe 2.2 nafte; Front 2WD; 73, 000 Km, Viti 2007; Automatike, Sensor mbrapa; Kamera Parkimi; Ekran ta, A/C Durrës
8 200€

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri. Historia e krijimit të kompanisë

Hyundai është një kompani prodhimi automobilësh koreanojugore me më shumë se gjysmë shekulli histori. Kjo është një nga prodhuesit më të mëdhenj të automjeteve aziatike, e cila sot zë një pozicion lider në tregun global të automobilëve. Hyundai prodhon modele buxhetore të automjeteve private dhe komerciale. Buxhetore, natyrisht, nuk do të thotë cilësi e ulët apo e dorës së dytë. Ashtu si çdo kompani, Hyundai ka për qëllim të ruajë emrin dhe të mos angazhohet në krijimin e makinave të dyshimta që të lidhen me të.

Edhe pse çmimi i automjeteve të kësaj marke nuk është i lartë, cilësia e performancës është gjithmonë në një nivel mjaft të mirë. Këto automjete e kanë treguar veten e tyre si mjete të shkëlqyera transporti brenda qytetit. Ato në mënyrë shumë organike, përshtaten me peizazhin e xhunglave të gurta, duken dinamike dhe elegante. Prodhuesit u morën jo vetëm me pjesën e jashtme të makinës, por, gjithashtu, u kujdesën seriozisht për "mbushjen" e saj.

Hyundai është në gjendje t’i shërbejë pronarit për një kohë të gjatë pa riparime të mëdha, duke bërë vetëm zëvendësimin e materialeve të konsumit. Nëse ju nuk e dëmtoni këtë makinë në rrugë të pashtruara, jokomode, ajo do të shfaqë vetëm anët pozitive të saj. Në shumë vende të botës pikërisht marka Hyundai zuri vendin e parë në mesin e automjeteve për klasën e mesme, përsa u përket shitjeve për vitin e kaluar.

Shitja e Hyundai-t në Shqipëri

Për shoferët që nuk duan të shkatërrojnë nervat e tyre në kushtet e pakalueshmërisë së plotë, makina Hyundai do të përshtatet në mënyrë të përkryer. Me të gjithë cilësitë e saj, kjo makinë është e sigurt, ergonomike, e rehatshme dhe elegante. Konceptuesit janë përpjekur për secilin model. Të gjitha ato dallohen nga kthesat e bukura dhe linjat e qeta të karrocerisë, që i bëjnë makinat Hyundai të dallueshme mes makinave të tjera.

Përveç përparësive të jashtme, komponenti i brendshëm i makinës, gjithashtu nuk ka të sharë. Ajo përputhet në mënyrë të përkryer me timonin, ka konsum të ulët të karburantit dhe boshllëk të lartë nga toka. Cilësi të tilla janë më shumë se të mjaftueshme për makinat në qytet, të cilat nuk kanë nevojë të vendosin rekorde botërore për shpejtësinë dhe durimin. Banorët e qytetit do të duhet të shijojnë kompaktësinë e makinës: nuk duhet ta vrasin trurin ku ta parkojnë atë. Automjetet Hyundai janë paraqitur në site-in tonë në nivele dhe modele të ndryshme. Shihni të gjitha ofertat dhe zgjidhni alternativën më ideale për veten tuaj. Nëse doni, krahasoni disa makina të ndryshme, për të pasur një koncept të modeleve që ky prodhues nxjerr në treg.

Shitja e makinave të përdorura Hyundai në Shqipëri

Për shkak të kostos së tij, në tregun e automobilave, makinat Hyundai janë shumë të zakonshme, nuk duhet të lindin aspak probleme me blerjen ose shitjen. Gjithashtu nuk do të ketë mungesa në materiale konsumi, pjesë këmbimi. Ky nuk është tipi i makinës, ku për të gjetur detalet e së cilës ju duhet të prisni me muaj, ndërkohë që makina qëndron duke pritur në garazh.

Me shërbim më të mirë, trajtim të kujdesshëm dhe diagnostikim të rregullt, makina do të zgjasë më shumë se një vit. Gjëja kryesore është të mos presësh nga ajo bëma të mëdha dhe të mos përpiqesh të fitosh të pamundurën. Vlerësoni me maturi aftësitë e mikut tuaj të hekurt dhe pastaj do të mundni ta ngisni atë për një kohë shumë të gjatë.

Shoferët që kanë blerë Hyundai të përdorura, kanë vënë re se ato janë shumë të denja, pavarësisht kilometrazhit të tyre të lartë. Makinat Hyundai janë blerë shpesh për të punuar si taksi. Kjo edhe një herë thekson thjeshtësinë, lehtësinë e mirëmbajtjes dhe sigurinë e lartë. Kjo është një makinë e vërtetë, e bërë mirë, me një ecje të qetë, e cila i justifikon të gjitha paratë e investuara për të.

Shitja e Hyundai në qytete të tjera