Njoftimet Premium

Shitja e Hummer në Shqipëri

Shitet ose nderrohet Lezhë
E shitur
Hummer H3, benzine 3.6, 33.000km, automat, full option, me dogane te paguar, lekure bezhe, e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
E shitur
shitet hummer h2 automat benzin gas; gati pe cdo prov Lushnjë
E shitur
Shitet hummer 3 ne gjendje perfekte ngjyre blu e erret makina leviz shum pak per arsye pune! Automat dvd tek kokat e sediljeve mbrapa e mirmbajtur dhe brenda ashtu dhe jasht! Teto panoramik. Tiranë
E shitur
Vetura eshte e ardhur nga Gjerman; Modeli Hummer H3; 3.5, benzi; ; Kontakto: 049 419 324 Tiranë
E shitur
OKAZION; MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MI. SHERBIMET TE KRYERA TE GJIT. GOMAT E REJA GAZ + BENZIN DHE MUNDESI NDERRIM Tiranë
E shitur
Hammer H3 benzin gaz viti 2006 Tiranë
E shitur
shitet hummer h3 benzin gaz 3.5 Shkodër
E shitur

Shitja e Hummer në qytete të tjera