Njoftimet Premium

Shitja e Hummer në Shqipëri

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
26 500€
I diskutueshëm
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
18 999€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 101000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
9 900€
Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7. Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet Hummer H3, ne gjendje te mire xhenerike dhe motorri. Nderrohet dhe me makine me vlere me te madhe + diferenc. Kryesisht Audi ose Merced. Vlorë
E shitur
Shitet Hummer 3.5 benzin gas vit 2006; Per me shum info kontakt 00355682348048 Tiranë
E shitur
Shitet Hummer H2, Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri, ne gjendje shum te mire, FULL OPTI. cel 0697796969 Shkodër
E shitur
Hummer H3 3.5 benzin-gaz i ardhur nga amerika dirta xenon tapiceri te paster bezh serdilje me ngroje dhe elektike tavan panoramik fundi i 2006; E gatshme per do lloj prove Shkodër
E shitur
Hummer H3 ne gjendje shum te mi. Makina ka xhama te zinj origjinal, sendile lekure me ekrane te kokat, tavan gjysem panoramik sendile elektrike me ngrohje dhe fryr. Makina i ka cdo pjese t. Elbasan
E shitur
Makina sapo ka ardhur nga Amerika dhe eshte paguar doga. Makines jane ber te gjitha sherbimet, gomat i ka 100% te re. Makina ka motorr 3.5 benzi. Shitet per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Shitet HUMMER H2 6.0 Benzin + Gaz, Viti 2003, Cmimi: 12500 i Diskutuesh. Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter, Nr Telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Tapiceri versace me gaz 4500 kubik Tiranë
E shitur
Shitet Hummer H2, Viti 2003, 6.0 benzin + gaz, Cmimi 12500 Nr Telf 0672060022 Durrës
E shitur
HUMMER H2 ORIGJINAL KONPLET DISEGNO BRENDA E BERE ME POROSI EXT. ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2003.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJE. Tiranë
E shitur
Shitet Hummer H2 6.0 benzin + gaz Viti prodhimit 2003 Cmimi 13500 Nr Telf 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 13500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 15500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet Hummer H2 viti prodhimit 2003, motorri 6.0 benzin + gaz, makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike, Cmimi 15900 i diskutueshem pranoj dhe nderrim plus ke. N. Durrës
E shitur
Hummer h3 manual ne gjendje perfekte motor 3.7 mimi i diskutueshem 95.000 kilometra Tiranë
E shitur
Shitet makine Hummer H2, Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per arsye emigrimi, ka dhe mundesi nderrimi ju faleminderi Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet Lezhë
E shitur

Shitja e Hummer në qytete të tjera