Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
36 800€
Shtuar: 9 shkurt 2019, numri: 966
Adresa: Greqi, Κερατσίνι Γρ. Λαμπράκη 329, shfaq në hartë
Modeli: X3 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 48000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 150 
• …ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟ X3 (18D)
• ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 48.000 km ®
• ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ DIESEL EURO 6
○ 18d (150 Hp) sDrive Steptronic TwinPowerTurbo ○
• ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
• ΡΑΓΕΣ ΟΡΟΦΗΣ
• ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ (Navigation)
• 3 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΔΗΓΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ (Sport-Comfort-Eco)
• ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
• ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΙΛΟΤΟ (CRUISE CONTROL)
• ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (LIM SPEED)
• ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΦΩΤΩΝ & ΒΡΟΧΗΣ
• LED ΦΩΤΑ ΗΜΕΡΑΣ / ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΟΜΙΧΛΗΣ
• ΣΥΣΤΗΜΑ ECO Start/Stop
• PARKTRONIC
• ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΜΕ BLUETOOTH – Keyless GO
• ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ SPORT (Ισχύς – Ροπή Στρέψης)
• ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ 17″
• ABS, ESP,10 AIRBAGS, ISOFIX κ.α…
• ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ
• ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 159.60 € ΒΑΣΕΙ ΡΥΠΩΝ 133g CO₂/km
• ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ
• ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ :WBAWZ310700S38232

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.