Toyota Yaris viti 2007, 1.3L, 192300km

Njoftime të ngjashme

Toyota auris ne gjendje te perkryer; ; AB. SP. SR; ; xhama pasqyra elektrik. mbyllje qenderor; ; sensor parkim. blututh navi ta. disqe alumin; ; sallon i paste. xhenerike mekanike estetike o. Gjirokastër
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 192300 km
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
toyota yaris 1.3 benzin manuale me 5 porta, ngjyre e kuqe dhume e vecant ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale, tapiceri e paster km origjinale te verifikueshme me liber sherbimesh nuk ka nevoje per asgje e gatshme per cdo lloj prove;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.