Toyota Auris viti 2009, E zezë, 2.0L, 174000km

Njoftime të ngjashme

the car is located in Greece and can be delivered personall. the car is in good condition with signs of use and some rus. the car has German document. I am working temporarily im Athens/ Greec. Gjirokastër
Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet e sapo bera nga ana xhenerike ne super gjendje po ashu dhe motorike, Seti i freksionit i sapo nderuar, Ripi fazes i sapo nderuar, Gomat 100% te reja sap. Gjirokastër
5 000€
Shtuar: 26 janar 2022, numri: 114472
Adresa: Gjirokastër, Gjirokaster, shfaq në hartë
Modeli: Auris 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 136 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Toyota auris ne gjendje te perkryer
ABS. SPS. SRS.
xhama pasqyra elektrike. mbyllje qenderore.
sensor parkimi. blututh navi tac. disqe alumini.
sallon i paster. xhenerike mekanike estetike ok.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.