Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Gjirokastër

yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
4 200€
Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale, sensor parkimi, 168000 kilometra goma te reja, shum ekonomike shum e paster nga brenda dhe jasht, makina nuk ka nevoj per as 1 dhoj sherbimi, kontakt vete. Gjirokastër
3 000€
I diskutueshëm
Shitet Toyota Corolla 1.4 Benzin + Gaz gjendje shum e mire goma te reja Gjirokastër
3 500€
toyota hilux 2006 2.5 nafte kondicioner gjyre e kalt. sallon meshini bezh 6 airbag; i diskutueshem Gjirokastër
E shitur
Toyota yaris 1.0 benzine viti 2005 makina shume e mirembajt. me liber sherbimesh me taksa me siguracion deri me mars 2019. Makina ka keto opsione ABS SRS KONDISIONER XHAMA ELEKTRIK MBYLLJ. Gjirokastër
E shitur
Shitet toyota yaris 1.4 nafte fund viti 2002 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. shume ekonomike, e targuar me dokumenta mbarojne ne gus. 2700euro Gjirokastër
E shitur
Makine Toyota e vitit 2000 me dogan te paguar e sapo ardhur nga jashte stet. Me kondicioner me xhama elektri Gjirokastër
E shitur
Toyota yaris e sapo targuar Tek der 1000 benzin super e mbajtur e gatshme per c do lloj prove! Okazion per disa dit ! Cmimi i padiskutueshem Gjirokastër
E shitur
Toyota yaris 1000 benzin super gjendje 3 porta Gjirokastër
E shitur
Toyota yaris 1000 benzin me km c do lloj gjeje origjinale me dy porta e sapo targuar 20 dit ardhur nga italia shitet ose nderrohet me makin plus lek ! Gjirokastër
E shitur
Shitet toyota yaris Cupe 1000 Benzin shum ekonomike me km origjinale e sapo targuar, e gatshme per c do lloj kontrolli super gjendj. shitet ose nderrohet me makin me te madhe ! Kontakt vb whats up Gjirokastër
E shitur
Toyota yaris perfekte 1000 benzin, super gjendje ! Shitet ose nderrohet me makine m te madhe ! Kontakt viber whats up Gjirokastër
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mir e gatshme per ca do lloj prove Gjirokastër
E shitur
Makina eshte e sapoardhur nga zvicra pa dogan ne gjendje perfekte me liber sherbimesh e sapo cregjistruar Gjirokastër
E shitur
Toyota hilux 4x4 2.5naft me dekumenta te regullta i mbarojn ne qershor te 2018 ne gjendje shum te mir i gacme per cdo lloje prov. 4000 Cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
toyta yaris me letra deri shkurt 2018. me impjant lovato brenda garanc. makina esht super ne gjendj. te gjitha sherbimet e be. 3000 ero i diskutushem Gjirokastër
E shitur
makina eshte full extra; -goma te reja; -impiant gazi digital; -kompiuter bordi dhe ekran te kokat e serdiljeve; -2000 kubik benzin-gaz; -pasqyra elektronike; -4x4 e pershtatshme per cdo llo. Gjirokastër
E shitur
Toyota rav 4 viti 2006 2000 nafte kamio manua. fu. me dekumenta shqiptare shum ekonomi. 5800euro i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Makina esht me latra te paguara per nj v. nk ka asnj problem e perdorur ne shqiperi 4 mu. gazi hedhur ne itali shum ekonomi. 6 marsha Gjirokastër
E shitur
Makina ka punuar n Greqi dhe sht pa dokumenta (rregjstruar nga Greqi Gjirokastër
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera