Renault Megane viti 2000, Gri, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
1 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 30 gusht 2021, numri: 114191
Adresa: Gjirokastër, Memaliaj, shfaq në hartë
Modeli: Megane 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kuaj fuqi: 76 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet e sapo bera nga ana xhenerike ne super gjendje po ashu dhe motorike, Seti i freksionit i sapo nderuar, Ripi fazes i sapo nderuar, Gomat 100% te reja sapo hedhura, Vaj filtra te porsa nderuat, Makina eshte ne gjendje perfekte, makina ka dhe nje sallon rezerv serdilet e para dhe te pasmet, dokumentat i mbarojen ne 24,5 2022

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.