Peugeot 206 viti 2003, Blu, 1.1L, 251000km

Njoftime të tjera të ngjashme

yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale, sensor parkimi, 168000 kilometra goma te reja, shum ekonomike shum e paster nga brenda dhe jasht, makina nuk ka nevoj per as 1 dhoj sherbimi, kontakt vete. Gjirokastër
Shitet Toyota Corolla 1.4 Benzin + Gaz gjendje shum e mire goma te reja Gjirokastër
Makina shitet per arsye se nuk perdore Gjirokastër
1 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 dhjetor 2020, numri: 113734
Adresa: Gjirokastër, Gjirokaster, shfaq në hartë
Modeli: 206 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 251000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.1 litra
Kuaj fuqi: 80 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Xhama të errët 
Peugeot 206, 1.1 benzin, 2003 me klima. xhamat e zinje ne leje 5 vjecare. dokumentat deri ne gusht te 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.