Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Gjirokastër

Mitsubishi lancer viti 01 motor 1. 3 benzin kamio manual taksa e prere siguracjon kualidim i skaduar gjendje shum e mir 800 euro i pa diskutushem Gjirokastër
E shitur
eshte ne gjendje te persos. eshte blere ne dyqan ne amerike me 0 km e perdorur vetem nga nje dore mundesi dhe me nderim Gjirokastër
E shitur
Mitsubishi pajero 4x4, makina eshte shum e mir si motorrike dhe xhenerike, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove, 3700. Full option! Gjirokastër
E shitur
Shitet micumi. ne gjendje shum te mir me letra deri ne 1. 2. 2019 shifter per arsye emigrimi Gjirokastër
E shitur
E shitur
Eshte ne gjendje shume te mi. E kam blere ne dyqan ne amerike me zero. I jane bere te gjitha sherbim. E shes per arsye se eshte me dy por. Cmimi i diskutush. Ose me nderim me toyot Gjirokastër
E shitur
Shitet Xhip Mitsubishi L200 Warrior; Prerja me e bukur e mitsubishit L200 ne gjendje shume te mire dokumenta deri ne prill 2018. Komplet me veshje sallon meshini te zi original mitsubis. xham. Gjirokastër
E shitur
Shitet pr arsye emigrimi Gjirokastër
E shitur
shitet mitsubishi eshte ngjyre gri me dokumenta bera per nje vit me targa shqiptare; 3200 kubik ne gjendje shume te mire; shitet ose nderohet me makine tjeter Gjirokastër
E shitur
Shes Mitsubishi Pajero-Sport 300 Benzine-G. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si jasht edhe bren. Serdilje gri me shin, Makina esht blere ne Greqi dhe eshte e perdorur vtm nga. Makina k. Gjirokastër
E shitur
Shes Mitsubishi L200 ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizua. Makina shitet per arsye emigrimi nuk ka asnje proble Gjirokastër
E shitur
Eshte ne gjendje shume te mi. mund ta nderoj me makine me 4 porta Gjirokastër
E shitur
Ne gjendje te mir pu. xhama elektrik; Airbeg, 2.5 nafte me te gjitha dokumentat te prera deri janar te 2017; Goma povthuajse te. fotot flasin vet; Cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Shitet ose nderohet me makine familja. Me taksa 1vit te pa paguar Gjirokastër
E shitur
Shes makin mitsubishi pajero viti 2001 3.2 naft ne gjendje shum te mir gati per cdo lloj prove me goma te rej. dokumenta te regullta i mbarojen ne fund te vit. cmimi 5000 eu. Nr t. 0699140555 Gjirokastër
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera