Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Gjirokastër

Shes mercedez s 320 per pjese kembi. Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike me sallon meshini kamjo automatike me baxha et. mimi i diskutushem! Gjirokastër
E shitur