Mercedes-Benz M-class viti 2002, E zezë, 5.5L, 242500km

Njoftime të ngjashme

Toyota auris ne gjendje te perkryer; ; AB. SP. SR; ; xhama pasqyra elektrik. mbyllje qenderor; ; sensor parkim. blututh navi ta. disqe alumin; ; sallon i paste. xhenerike mekanike estetike o. Gjirokastër
Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet e sapo bera nga ana xhenerike ne super gjendje po ashu dhe motorike, Seti i freksionit i sapo nderuar, Ripi fazes i sapo nderuar, Gomat 100% te reja sap. Gjirokastër
7 450€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 shkurt 2022, numri: 114540
Adresa: Gjirokastër, Athens Greece, shfaq në hartë
Modeli: M-class 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 242500 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.5 litra
Kuaj fuqi: 347 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
the car is located in Greece and can be delivered personally. the car is in good condition with signs of use and some rust. the car has German documents. I am working temporarily im Athens/ Greece.
I can send more photos on request. depends in the price I can deliver the car till Gjirokaster.
pls contact me in English or German.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.