Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Gjirokastër

Shitet E class i vitit 2004 motorr 220 nafte, kamio manuale, me 6 marsha, shume ekonomi. Makina ka shtes edhe 4 goma te tjera te ver. AVANTGARD, xenon bi-xenon, sensor shiu, larse feneresh. Gjirokastër
4 700€
Shitet okazion ML 320 cdi 2007 ne gjendje shume te mi. Cmimi 7500 euro i diskutueshem arsyeja e shitjes per emigr. shitet urgjent Gjirokastër
7 500€
I diskutueshëm
Makina esht n gjendje shum t mir para 1 muaj i esht ndrruaj vaj filtra vaj kamjo ferrota t reja dokumentat i ka gj n janar 2019 Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire eshte e gatshme per cdo lloj prov. Makina ka shume pak kohe e sjelle nga gjemania me dogane te paguar me targa shqipta. Makina ndodhet ne sarande Gjirokastër
E shitur
Shitet A Class 170 cdi shum ekonom. me vajra filtra dhe sherbime te bera te mercedezi mund ta provoni dhe ta shikoni ku tdo. me kondisjoner me sedilje me ngrohje, me goma shum te mi. m. Gjirokastër
E shitur
me klima, abs, 4 xhama elektrik, disqe 17, full options Gjirokastër
E shitur
benc c clas viti 09 motor 300 nafte kamio auto dekumenta deri korik gjendje super ska nevoj per sherbime se kap luksi e mbajtur ne garazh fuull Gjirokastër
E shitur
Letrat skadojne ne shtator Gjirokastër
E shitur
Gjendje e shkelqyer motorike, xhenerike dhe vizuale ! Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike tapiceria shume e paster dhe nuk eshte pire duhan brenda sherbimet te bera te gjitha ne janar 2018 let rat deri 29 dhjetor 2018 esht. Gjirokastër
E shitur
Mundesi ndrrimi me makin t njejten vle; Shitet 4300 me ca; Me ndrrim ka cmim tjet; Vetem VIBER ose WHATS UP pasi ndodhem jasht shteti; 0682040474; Makina esht krah angl Gjirokastër
E shitur
Shitet Mersedez-benz E 300, i vitit 1999, ngjyre blu e err. me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2018, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, xhama elektrik, Abs, disqe alumini. Gjirokastër
E shitur
Sprinter 416 dopio gom me frigorifer Gjirokastër
E shitur
shtet A class 170 cdi naft, Automatik viti 2004 me letra te prera ne shkurt 2018 deri ne shkurt 2019.me klima me xhama elektrik me vajra filtra te nderuara, me goma te reja, esht shum im. mun. Gjirokastër
E shitur
mercedez viti 2000 kamio manuale dekumenta deri ne fund mars. abs srs eps xhama pasqyra elektrik kondicjoner sallon mesh. makina eshte shum e paster jasht e brenda sherbimet e bera ne ko. Gjirokastër
E shitur
Shitet A class viti 2004 me 168000 km origjinale, kamjo automat me 7 marsha ne gjendje shume te mire motorike dhe xhener. me te gjitha sherbimet e bera dhe me dokumenta te paguara per 1 v. Gjirokastër
E shitur
Shitet makina mercedes benz c220 cdi, viti prodhimit 2000, kambio automatike sallon lekur, vaj filtra te gjitha sherbimet te kryera ne kohe, me letra te paguara, cmimi 2400 eur Gjirokastër
E shitur
Mercedes benz a clas viti i prodhimit 1997 me kambio troni. 1.6 benzine me 4 porta me dokumenta t paguara deri ne dhjetor 2018 Gjirokastër
E shitur
Mercedes benz viti 2001 ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e bera shitet ose nderrohet Gjirokastër
E shitur
c220 avantgarde per arsye mos perdorimi Gjirokastër
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera