Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Gjirokastër

Makina shitet per arsye se nuk perdore Gjirokastër
1 300€
I diskutueshëm
ford focus 1.8 naft me turbo viti 2004 internior i paste. Me portobagaz. I esht ndrruar nje der e pasme ne gjendje te mi. Siguracion deri n nentor 2018 taksat ka 2 vjet pa pagua. nderrohe. Gjirokastër
E shitur
Shitet per arsye mosperdorimi Gjirokastër
E shitur
Shitet ford focus 1.8 naft me turbo viti 2004 internior i paste. Me portobagaz. I esht ndrruar nje der e pasme ne gjendje te mi. Siguracion deri n nentor 2018 taksat ka 2 vjet pa pagua. Gjirokastër
E shitur
shitet ford focus 1.8 naft viti 2003 esht ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike makina shitet okazion per arsye emigrimi esht shum ekonomike me injektor t thjesht: nr teli: 0697214058 Gjirokastër
E shitur
Shes makinen ford fokus te viti 2004; Makina esht ne gjendje t mir motorrike e xhenerike; Sherbiemt t bera vajra filtra t nderuar; Dokumentat t prera deri ne Nentor 2018; Ndrohet me Toyta yaris +. Gjirokastër
E shitur
Shes makine focus viti2004 me letra deri tetor 2018, motor nafte 1.9 tdci Gjirokastër
E shitur
Shitet ford focus benzine 1.4. Te gjitha dokumentat dhe sherbimet te ber. Shitet per arsye emigracio. Cmimi i diskutueshem Gjirokastër
E shitur
Ford focus viti 2002 1.8 naft ne super gjendje me liber sherbimesh me te tera makina shitet per arsye mos perdorimi Gjirokastër
E shitur
Shitet Ford Fiesta e vitit 2006. Motor 1.4 nafte, makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe eshte e gatshme per cdo lloj pro. Cmimi eshte i diskutuesh Gjirokastër
E shitur
Makina eshte e modelit Ford Fusion, viti 2003 me motor Gaz-Benzi. Linja e Gazit i eshte hedhur ne fund te vitit 2016 dhe eshte nga modelet me te reja si dhe eshte e rregjistruar ne lejen. Gjirokastër
E shitur
Shes fort fiesta 1.4 benzin gaz me impjant gazi digital super gjendje me 4 porta ngjyre e zeze shume e paster si brenda dhe jasht me 200.000 km shume ekonomike dokumnta te paguara deri ne mar. Gjirokastër
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir Gjirokastër
E shitur
Makina e sapo ardhur nga Gjermani; Me dogan te paguar gati per dokument; 1.4 naft Gjirokastër
E shitur
Ford mondeo tdci viti 2002, klima, kondisioner, ASP, ndenjese lekur te parat me ngrohje, n gjendje shum te mire motorike dhe xhenerik; shitet 2500 Gjirokastër
E shitur
shes ford fiesta 1.4 benzin, makina esht ne gjendje te shkelqyer shum e paster nga ana estetik Gjirokastër
E shitur
Shitet ford focus portobagazh 1.6 benzin i vitit 2000 me dogane te paguar gati per targ. Makina posedon klima kamio manuale disqe alumin. Makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur ng. Gjirokastër
E shitur
Makina ne gjendje te shkelqyer dokumenta t paguara gjer dhjetor 2017 cmimi i diskutueshem ka dhe mundesi nderimi me makin benzin Gjirokastër
E shitur
Shes ford galasi "sharon" 6 + 1 ngjyra e hirit eshte leter e gjitur gjyra e makines eshte blu e hapur metalixat. viti 1997. letra te paguar deri ne 20.01.2018 me targa te verdha fuksionon edh. Gjirokastër
E shitur
shitet per arsye emigrimi Gjirokastër
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera