Njoftimet Premium

Shitja e Fiat në Gjirokastër

Fiat punto 1.2 benxi. gjendja eshte shume mir. Vaj filtra te ndruara para 1 jav. Gjirokastër
E shitur
shum ekonomik, me letra te prera gjer ne 30 dhjetor 2018.shitet 1200 Gjirokastër
E shitur
Shitet Fiat Doblo multijet ne gjendje shume te mi. Makina eshte e pajisur me te gjitha dokumentat per nje vit te pagu. Makina eshte shume ekonomike me motorr 1350. Servis te kry. Jemi t. Gjirokastër
E shitur
1.2 Benzine Kondisioner 2001; Bateri e re; Sherbime te ber; Kualidimi skadon 1/2019; Siguracioni 2/2019; 1300eur Gjirokastër
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike ka 140.000 - 150.000 km origjinale esht shum ekonomike Gjirokastër
E shitur
1.6 benzin kondicioner 2 porta me dogan; dokumenta te paguara te gjitha do nruar vaj; dhe 2 goma Gjirokastër
E shitur
SHITET FIAT CROMA 1.9 nafte Multijet, kambio manuale 6 marshe, 4 goma te reja te vitit 2017, vaj dhe filtra nderruar para nje jave ne Janine! Nuk ka nevoje per asnje sherbim! Garanci nga shitesi. Gjirokastër
E shitur
Shitet Fiat Punto1.2 benzin ne gjendje motorike dhe xhenerike perfekte me kondicjon. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra te nderuar para 1 jave Gjirokastër
E shitur
Fiat Croma viti 2008; 1.9 Naft Multijet; Kambio manuale; Makina eshte full option! Radio CD, AUX, auto clima, srs, asr, star& stop, pasqyra me palosje dhe rregullim i tyre me buton, pasqyra. Gjirokastër
E shitur
Fiat Grand Punto 2006 1.9 6 marsha full Gjirokastër
E shitur
Fiat bravo 1.9 me nafte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike, me kondisioner dhe dokumeta te prera per nje vi; shitet nje milion le Gjirokastër
E shitur
Shitet fiat punto 1.2 benzin n gjendje t rregullt, shrbimet te bra ne koh, vaj filtr te sapondrru. Cmimi 1200 eur Gjirokastër
E shitur
Shitet fiat punto 1.2 benzin n gjendje t rregullt, shrbimet te bra ne koh, vaj filtr te sapondrru. Cmimi 1200 eu Gjirokastër
E shitur
Shitet fiat punto 1.2 benzin n gjendje t rregullt, shrbimet te bra ne koh, vaj filtr te sapondrru. Cmimi 1200 eu Gjirokastër
E shitur
Shitet fiat punto 1.2 benzin n gjendje t rregullt, shrbimet te bra ne koh, vaj filtr te sapondrru. Cmimi 1200 eu Gjirokastër
E shitur

Shitja e Fiat në qytete të tjera