Skoda Octavia viti 2006, Blu, 80000km

Njoftime të tjera të ngjashme

toyota yaris 1.3 benzin manuale me 5 porta, ngjyre e kuqe dhume e vecant ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale, tapiceri e paster km origjinale te verifikueshme me liber sherbimesh nuk k. Gjirokastër
Peugeot 206, 1.1 benzin, 2003 me klim. xhamat e zinje ne leje 5 vjecar. dokumentat deri ne gusht te 2021 Gjirokastër
yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale, sensor parkimi, 168000 kilometra goma te reja, shum ekonomike shum e paster nga brenda dhe jasht, makina nuk ka nevoj per as 1 dhoj sherbimi, kontakt vete. Gjirokastër
E shitur
Modeli: Octavia 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; skoda octavia VRS 2.0 Turbo 1.8 bar BENZIN. 370h. Kamio manuale me marsha te shkurter, disqe 18, amortizator sportiv me rregjistri. Drita xenon me vlere 400 euro plus paketat e dritav. pilot automati. ekran piooner dvd aux bluetooth tv us. sistem muzike nertz 2 amplifikator nga 1700 wat. sedilje gjysem meshin gjysem kamos.; look sporti. vetem 81000 km origjinale mund ta kontrolloni ne cdo servi. vaj filtra te sapo ndruar te perfaqesia e skode. cmimi i diskutueshe.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.