BMW Seria 3 në Gjirokastër viti 2000, Gri, 28367km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: Seria 3 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 28367 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Nderohet. MAKINA disponon pilot atomatik sedile me ngrohje hapje mbyllje me pult kasetofon me 6 CD TV sensor parkimi sedile lekure goma te reja te katerta me servis te bere te gjitha vajra filtra te gjitha MAKINA eshte full me baxha xham. MAKINA shitet se nuk e mer garazhi luk 2005 MAKINA eshte akul. E gacme per cdo kontroll kompjuterik dhe mekani;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.