Renault Laguna viti 2003, Gri, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
E shitur
Modeli: Laguna 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet renault laguna; Vit prodhimi 2003; Gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike; Makina esht pa dogan; Cmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.