BMW Seria 3 viti 2000, Gri, 216178km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: Seria 3 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 216178 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shes BMW 318 1.8 benzin viti 2000 ne gjendje shum te mir xhenerike e motorike, full option, xhamat e zinj te 4 origjinal te hedhur dhe ne leje qarkullimi, dokumenta te paguara per 1 vit Shitet per arsye mosperdorim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.