Mercedes-Benz C-class viti 1999, Gri, 350000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet E class i vitit 2004 motorr 220 nafte, kamio manuale, me 6 marsha, shume ekonomi. Makina ka shtes edhe 4 goma te tjera te ver. AVANTGARD, xenon bi-xenon, sensor shiu, larse feneresh. Gjirokastër
Shitet okazion ML 320 cdi 2007 ne gjendje shume te mi. Cmimi 7500 euro i diskutueshem arsyeja e shitjes per emigr. shitet urgjent Gjirokastër
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 350000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet mercedes benz c250, w202; kambio manuale, klima, abs, srs etj, gjendje optimale teknike, vaj, filtra dhe gomina te saponderruara, sherbimet te bera te gjitha ne koh. Letrat te sapo prera deri ne gusht 2018.Ka dy celsa origjina. Cmimi 2200 euro i pa diskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.