BMW X6 viti 2009, E bardhë, 191700km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: X6 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 191700 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; shitet bmw x6 3000 kubik naft. makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerik. sherbimet e kryera ne koh, dokumentacion te rregullt nuk kap taxa e lluksi. per cdo info tjeter ne te.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.