BMW X5 në Gjirokastër viti 2002, E zezë, 191107km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: X5 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 191107 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shitet bmw x5 viti 2002 ne gjendje shum t mire 210 mij km, makina esht shum e vecant n llojin e vet full!Motor 300 benzin gaz parakolp, mbrapakolp perfshir dhe motorin jan t modifikuara nga fabrika e snice. Makina s ka nevoj per asnje lloj sherbimi, per me shum7 info kontaktoni nee celular!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.