BMW Seria 3 viti 2002, Blu, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: Seria 3 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes BMW seria 3 ne gjendje shume te mire teknike xhenerike dhe vizual. Makina disponon klima tronik, te 4 xhamat elektrik me sensor parkimi mbrapa etje Gomat 80. Te gjitha sherbimet te kryera ne koh. Shitet per arsye mosperdorim. Cmimi pak i diskutushe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.