BMW Seria 1 viti 2006, E zezë, 219952km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: Seria 1 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 219952 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makines i jane bere serviset te bmw, me tre celsa origjinal, dhe liber sherbimesh, 4500;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.