BMW Seria 5 viti 2005, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet bmw 530 nafte, viti 2005. Me km 204'000 per arsye emigrim. Ne gjendie te mire motorrike dhe xhenerik. Letra t paguara deri ne shtator 2018. Cmimi 6000 e. te interesuarit vetem sms;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.