Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Gjirokastër

yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
4 200€
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
1 900€
I diskutueshëm
Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale, sensor parkimi, 168000 kilometra goma te reja, shum ekonomike shum e paster nga brenda dhe jasht, makina nuk ka nevoj per as 1 dhoj sherbimi, kontakt vete. Gjirokastër
3 000€
I diskutueshëm
Shitet Toyota Corolla 1.4 Benzin + Gaz gjendje shum e mire goma te reja Gjirokastër
3 500€
Makina shitet per arsye se nuk perdore Gjirokastër
1 300€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfek. eshte me te gjitha sherbimet te bera ne perfaqesi te volvos, me liber sherbime. gomat te reja, taksat te prera ne muajin shtat. me pasqyra elktrike, kambi. Gjirokastër
4 000€
Shitet Land Rover Discovery 2.7 naft, viti i prodhimit 2005.Makina sht n gjendje shum t mi. Jastqe me ajer dhe tapiceri lku. Goma 90. ose ndrim me makin m t vogl Gjirokastër
9 000€
Shitet E class i vitit 2004 motorr 220 nafte, kamio manuale, me 6 marsha, shume ekonomi. Makina ka shtes edhe 4 goma te tjera te ver. AVANTGARD, xenon bi-xenon, sensor shiu, larse feneresh. Gjirokastër
4 700€
Shitet okazion ML 320 cdi 2007 ne gjendje shume te mi. Cmimi 7500 euro i diskutueshem arsyeja e shitjes per emigr. shitet urgjent Gjirokastër
7 500€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire, e gatshme per cdo lloj prov. Gjithcka funksionale, Gpl, motori V6 shum i fuqishem dhe makine shum e buk. Mundesi nderrim. Gjirokastër
4 000€
I diskutueshëm
makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
4 500€
Porsche Cayenne S 2008. 4.8 / V 8. Ndr motort m t mir m t fort t Porsch; ; 120.000 km te gjitha shrbimet t bra tek Porsche dhe libr shrbimes. I montohet impiant gazi 100% ga. Timo. Gjirokastër
13 800€
I diskutueshëm
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 160000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Gjirokastër
9 000€
Fiat punto 1.2 benxi. gjendja eshte shume mir. Vaj filtra te ndruara para 1 jav. Gjirokastër
E shitur
Gjendje pune e shkelqyer, shitje per arsye emigrimi! Gjirokastër
E shitur
BEHEN DHE NDERIME Gjirokastër
E shitur
Opel korsa c naft makina esht ne gjendje shum temir me sherbime te bera mund takontrolloni ku tedoni mundesi nderimi me makin me temadh. Gjirokastër
E shitur
Shitet land rover discavery2 ne gjendje shum te mir Gjirokastër
E shitur
ssanyong rexton; Fuqia motorike: 2.5; Te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e vet Gjirokastër
E shitur
okazion: Shitet golf 5 1.9 naft ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike i gatshem per cdo lloj pro. shitet 3700euro i diskutush. nr telefoni 0698836187 Gjirokastër
E shitur