Njoftimet Premium

Shitja e BMW X6 në Gjirokastër

shitet bmw x6 3000 kubik naf. makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xheneri. sherbimet e kryera ne koh, dokumentacion te rregullt nuk kap taxa e lluks. per cdo info tjeter ne t Gjirokastër
E shitur
Viti: 2010; Mark: BMW; Model: 6 Series; Gjendja: Pre-Owned Clear Titulli; Mileage: 94559; Motori: 4.8L 8 cilindr; Transmisionit: Automatik; Exterior Color: Alpine White; Brendshme Color: Crem. Gjirokastër
E shitur