Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Gjirokastër

Shitet bmw x5 viti 2002 ne gjendje shum t mire 210 mij km, makina esht shum e vecant n llojin e vet full!Motor 300 benzin gaz parakolp, mbrapakolp perfshir dhe motorin jan t modifikuara ng. Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 10/10. Te gjitha sherbimet te bera e gatshme per cdo lloj pro. Me dokumenta te paguara deri ne 2019. Cmimi i diskutuesh. Xhama te zinj origjin Gjirokastër
E shitur
Shitet BMW X5 viti i prodhimit 2003; Arsyeja e shitjes mos perdorimi; Cmimi i diskutueshem; makina ne gjendje shume te mire gati per cdo lloj prove Gjirokastër
E shitur
Ne gjendje perfekte Gjirokastër
E shitur
Shitet bmw x5 ne gjendje perfekte Gjirokastër
E shitur
bmw x5 viti 2003 full opsional televizor para mbrapa xsen. disqe 20 goma te reja te x6. makina esht me servise te kompletuara letra te paguara deri ne dhjetor 2017 e prejshtuar na taksa e luksit Gjirokastër
E shitur
Shitet BMW x5 ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Me dokumenta te prera gjer ne dhjetor 2016. Eshte 300 naft. shitet per arsye mos perdorim Gjirokastër
E shitur