Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 5 në Gjirokastër

Shitet Nderoh. Goma te reja bateri e re vajra filtra te ndruara motor me zinxhir pilot atomatik liminator shpejcie sedile lekure me ngrohje baxha xhami. Navigator kamjo manuale MAKINA esht. Gjirokastër
E shitur
shitet BMW 520 full ose ndrohet me makin te vogel ekonomike + diferencen nga ana juaj ! Gjirokastër
E shitur
Shitet bmw 530 nafte, viti 2005. Me km 204'000 per arsye emigri. Ne gjendie te mire motorrike dhe xheneri. Letra t paguara deri ne shtator 2018. Cmimi 6000. te interesuarit vetem sms Gjirokastër
E shitur
Shitet me bmw me dokumenta te mbaruara prej nje muaji siguracion i paguar deri n maj 2018 Gjirokastër
E shitur