Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 3 në Gjirokastër

Shitet Nderoh. BMV 525 viti 2000 motor 2.5 naft. Pilot Atomatik sens. larje feneresh sedile lekure me ngrohje goma te reja te katerta bateri e re vajra filtera tw nderuara dokumenta te sap. Gjirokastër
E shitur
E shitur
Shes BMW 318 1.8 benzin viti 2000 ne gjendje shum te mir xhenerike e motorike, full option, xhamat e zinj te 4 origjinal te hedhur dhe ne leje qarkullimi, dokumenta te paguara per 1 vit Shite. Gjirokastër
E shitur
Shitet ose nderohet me BMV 320 ose Opel nevi. MAKINA disponon pilot atomat. liminator shpejsie sedile lekure me ngrohje sensor parkimi baxha xhami timon me levizje me ngroh. TV kasetofon m. Gjirokastër
E shitur
Shitet Nderohe. MAKINA disponon pilot atomatik sedile me ngrohje hapje mbyllje me pult kasetofon me 6 CD TV sensor parkimi sedile lekure goma te reja te katerta me servis te bere te gjitha vajr. Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte, eshte shume ekonomike, gomat i ka te reja 'Lassa', sallon lekure, navi, kompjuter bordi, key less, start& stop, me 6 marsha manuale et Gjirokastër
E shitur
Shitet ose ndrrohet me BMV X5 plus diferen Gjirokastër
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir full extra kabriole sherbimet e bera shitet ose nderrohet me makine tjet. Me letra te prera per nj vit Gjirokastër
E shitur
Shes BMW seria 3 ne gjendje shume te mire teknike xhenerike dhe vizua. Makina disponon klima tronik, te 4 xhamat elektrik me sensor parkimi mbrapa etje Gomat 80. Te gjitha sherbimet te kryer. Gjirokastër
E shitur
SHES BMW 325i te 2003 ne gjendje perfekte (ose e nderroj dhe me Toyota Hilux 2007 e lar. Sedilje baget, cruise control, komanda ne timon, xenon, te gjitha perfekte, gjendje shume e mire, m. Gjirokastër
E shitur
Shes BMW 320 me nafte shume ekonomike ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike, makina ka te gjitha sherbimet e kryera, me clima hapje bagazhi me pult disqe alumini origjina. Makin. Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. dokumentat deri ne mars 2017. shitet per arsye emigrimi Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorrike ashtu edhe xhenerri. Makina shitet ose nderroh. Cmimi i diskutueshe Gjirokastër
E shitur
Ne gjendje shum te m. me munci nderimi me benc c kl. cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Bmw 320ci fu. full cmimi 2500 Gjirokastër
E shitur
bmw 330 me dokumenta te regullta, e regullt me te gjitha, Gjirokastër
E shitur
Bmw 320.sedilje lekur. senso. disqe18.full ful Gjirokastër
E shitur