Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 1 në Gjirokastër

Makines i jane bere serviset te bmw, me tre celsa origjinal, dhe liber sherbimesh, 4500 Gjirokastër
E shitur
Bmw e zeze seria 1 me EBS, 6 AIRBAG, KLIMA ME DY ZONA, FILTER PARTICOLAR, Tre celesa origjinale, Gjirokastër
E shitur
BMW Seria 1, Diesel 120, buton Start-Stop, ABS, DTC, disqe alumini, xhama elektrik, liber sherbimesh, Makine ne gjendje shume te mire, gomat ne gjendje te mire rreth 80%, bateri e r Gjirokastër
E shitur