BMW 7er viti 2000, E kuqe, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale, sensor parkimi, 168000 kilometra goma te reja, shum ekonomike shum e paster nga brenda dhe jasht, makina nuk ka nevoj per as 1 dhoj sherbimi, kontakt vete. Gjirokastër
Shitet Toyota Corolla 1.4 Benzin + Gaz gjendje shum e mire goma te reja Gjirokastër
Makina shitet per arsye se nuk perdore Gjirokastër
4 500€
Shtuar: 4 nëntor 2019, numri: 3382
Modeli: Seria 7 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.