Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Gjirokastër

SHES BMW 325i te 2003 ne gjendje perfekte (ose e nderroj dhe me Toyota Hilux 2007 e lar. Sedilje baget, cruise control, komanda ne timon, xenon, te gjitha perfekte, gjendje shume e mire, m. Gjirokastër
E shitur
Shes BMW 320 me nafte shume ekonomike ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike, makina ka te gjitha sherbimet e kryera, me clima hapje bagazhi me pult disqe alumini origjina. Makin. Gjirokastër
E shitur
BMW Seria 1, Diesel 120, buton Start-Stop, ABS, DTC, disqe alumini, xhama elektrik, liber sherbimesh, Makine ne gjendje shume te mire, gomat ne gjendje te mire rreth 80%, bateri e r Gjirokastër
E shitur
Ne gjendje perfekte Gjirokastër
E shitur
Viti: 2010; Mark: BMW; Model: 6 Series; Gjendja: Pre-Owned Clear Titulli; Mileage: 94559; Motori: 4.8L 8 cilindr; Transmisionit: Automatik; Exterior Color: Alpine White; Brendshme Color: Crem. Gjirokastër
E shitur
Shitet bmw x5 ne gjendje perfekte Gjirokastër
E shitur
bmw x5 viti 2003 full opsional televizor para mbrapa xsen. disqe 20 goma te reja te x6. makina esht me servise te kompletuara letra te paguara deri ne dhjetor 2017 e prejshtuar na taksa e luksit Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. dokumentat deri ne mars 2017. shitet per arsye emigrimi Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorrike ashtu edhe xhenerri. Makina shitet ose nderroh. Cmimi i diskutueshe Gjirokastër
E shitur
Ne gjendje shum te m. me munci nderimi me benc c kl. cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Bmw 320ci fu. full cmimi 2500 Gjirokastër
E shitur
bmw 330 me dokumenta te regullta, e regullt me te gjitha, Gjirokastër
E shitur
Bmw 320.sedilje lekur. senso. disqe18.full ful Gjirokastër
E shitur
Shitet BMW x5 ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Me dokumenta te prera gjer ne dhjetor 2016. Eshte 300 naft. shitet per arsye mos perdorim Gjirokastër
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera